URZĄDZENIA DO Wynajmu

Wipe Out Wymiatacze

U nas możecie powrócić do  Wipe Out – Wymiatacze w każdej chwili i dowolnym miejscu .

MEGA Tor Przeszkód Wymiatacze zapewnia możliwość  rywalizacji uczestników na różnego rodzaju imprezach plenerowych, integracyjnych i okazjonalnych.

To  urządzenie składa się z czterech modułów, które połączone łącznie tworzą gigantyczny Tor Przeszkód.

Istnieje możliwość wynajmu każdego z Wymiataczy osobno, lub łącznie jako Mega Tor Przeszkód

Zjeżdżalnie dmuchane

Dmuchańce – najlepsza atrakcja dla najmłodszych

Dzieci uwielbiają dobrą zabawę, mnóstwo emocji, ruch i dużo śmiechu, a rodzice oczekują bezpieczeństwa – czy to da się połączyć? Oczywiście, że tak! Dmuchańce Kraków to fantastyczna zabawa – idealne rozwiązanie na organizację pikników, a także wszelkich imprez masowych na świeżym powietrzu z udziałem najmłodszych. Wybór dmuchanych zjeżdżalni jest bardzo duży; w ofercie znajduje się duża zjeżdżalnia w kształcie delfina, zjeżdżalnia Smok Dino, Klaun, Football, Ninja, Dinozaur i wiele, wiele innych dla dzieci w różnym wieku. Urządzasz przyjęcie dla chłopca, którego pasją jest piłka nożna, a może dla dziewczynki, która uwielbia zwierzaki? U nas na pewno znajdziesz odpowiednią zjeżdżalnie.

Niezależnie od tego gdzie mieszkasz, dmuchańce Kraków lub dmuchańce Warszawa ubogacą imprezę i staną się największą atrakcją dla rządnych przygód dzieci! Zajmujemy się nie tylko  dostarczaniem zjeżdżalni, ale również profesjonalna obsługą techniczną.

Please select products in "Products" section

Zamki dmuchane, place zabaw i suche baseny

Zamki i suche baseny zapewniają bezpieczne szaleństwo dla najmłodszych!

Zamki dmuchane z różnymi bajkowymi postaciami i kolorowe zjeżdżalnie dmuchane to doskonała zabawa dla najmłodszych! Zamki i zjeżdżalnie doskonale sprawdzą się podczas wszelkich imprez plenerowych –  pikników oraz festynów. Dzieci, które kochają ruch, szaloną zabawę i śmiech, na pewno skorzystają właśnie z takiej atrakcji. O swoje pociechy mogą być spokojni rodzice –  zamki dmuchane warszawa czy też  zjeżdżalnie dmuchane warszawa to jedna z najbezpieczniejszych atrakcji na świeżym powietrzu.

Współpraca z nami nie ogranicza się jedynie do wypożyczenia, udostępnienia i rozłożenia sprzętu. Zapewniamy również profesjonalną opiekę nad uczestnikami zabawy oraz fachową obsługę. Dmuchane zamki z postaciami takimi jak Pinokio, Żyrafa czy Delfin Combo z pewnością staną się jedną z ulubionych atrakcji dziecka. To doskonała i bezpieczna zabawa, która zapewni dziecku wielu cudownych emocji!

Eurobungee

Eurobungee – atrakcja dla odważnych

 

Eurobungee to doskonały pomysł na wszystkie imprezy w plenerze. Atrakcja ta doskonale sprawdzi się zarówno dla osób dorosłych, jak i dla starszych i odważnych dzieci. Bardzo istotne jest to, że aby skorzystać z tej niezwykłej rozrywki nie trzeba być bardzo wysportowanym. Imprezy plenerowe, festyny i pikniki – tam najczęściej można zobaczyć eurobungee i szczęśliwych ludzi.

Dzięki euro bungee można poczuć się absolutnie wolnym! Pozwala ono na wykonywanie najróżniejszych akrobacji i salt, pozwala wybijać się na duże wysokości, gwarantując sporo niezapomnianych emocji! Wrażeń z tej zabawy na pewno długo nie zapomnisz!

Nasza firma oferuje nie tylko możliwość wypożyczenia euro bungee, ale również profesjonalną opiekę w trakcie imprezy. Doświadczeni pracownicy będą czuwać nad bezpieczeństwem zabawy, a ich lata doświadczeń sprawiają, że zachowane zostają wszelkie zasady bezpieczeństwa; pomogą oni w założeniu uprzęży oraz przeprowadzą konieczny instruktaż

Clear Filters
Item added to cart View Cart Checkout

Kule wodne

Kule wodne – suche szaleństwo na wodzie

W sezonie letnim odbywa się wiele imprez na świeżym powietrzu, które cieszą się ogromnym powodzeniem. Wciąż organizowane są festyny, pikniki i inne imprezy plenerowe z udziałem dorosłych oraz dzieci. Jest to idealny czas na to, aby maluchy mogły bawić się w twórczy i pomysłowy sposób. Jedną z ulubionych atrakcji dzieci są kule wodne – niezapomniana atrakcja, która sprawia naprawdę wiele przyjemności!

Jak odbywa się taka zabawa? Dzieci  wchodzą do specjalnej kuli, w której mogą wykonywać swobodne ruchy. Osoba asekurująca dopompowuje powietrze do kuli – powietrze starcza na kilkanaście minut swobodnej zabawy. Kule wodne są bezpieczne, rodzice nie muszą więc obawiać się o swoje pociechy. Profesjonalna obsługa troszczy się o wszystkich uczestników zabawy, zapewniając im doskonałą zabawę!

Nasza firma oferuje kompleksową usługę, a więc nie tylko przygotowuje kule do zabawy, ale również  basen wodny. W cenę wliczamy także obsługę techniczną oraz ubezpieczenie OC.

Clear Filters
Item added to cart View Cart Checkout

Karuzele i kolejki

Pojazdy

Korzystając z formularza poniżej możesz w prosty sposób złożyć zamówienie.