ORGANIZACJA IMPREZ DLA DZIECI

Eventy dla najmłodszych

Organizacja eventów dla dzieci zawsze jest sporym wyzwaniem. Milusińscy potrafią być niezwykle wymagającym Klientem, o którego uwagę i zaangażowanie trzeba zabiegać z wyjątkową starannością. Jednak dziecięcy uśmiech i radość płynąca z zabawy jest największą nagrodą, jaką można sobie wyobrazić. W Bajkoland jesteśmy świadomi tego, jak duża odpowiedzialność spoczywa na barkach organizatorów wydarzeń i zabaw zorganizowanych z myślą o najmłodszych, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze imprezy były dla nich ciekawą, twórczą i przede wszystkim w pełni bezpieczną przygodą, która na długo pozostanie w ich pamięci.

Organizacja imprez dla dzieci - tort i przekąski

MOC ATRAKCJI DLA DUŻYCH I MAŁYCH

Wieloletnie doświadczenie w organizowaniu imprez dla dzieci zaowocowało pokaźną ofertą bogatą w najróżniejsze atrakcje. Malowanie twarzy, występy artystyczne, żywe maskotki czy różnego rodzaju zabawy taneczno ruchowe nie tylko angażują dzieci, rozbudzając ich wyobraźnię i sprawiając im mnóstwo radości, ale także ich uczą pracy w grupie, wzajemnej pomocy oraz skupienia uwagi. Oprócz zajęć nastawionych na rozwijanie kreatywności na evencie dla dzieci nie może zabraknąć fizycznej aktywności. Nasze dmuchane zamki i zjeżdżalnie pozwolą maluchom na nieskrępowane szaleństwo, dzięki któremu będą mogły dać upust swojej niespożytej energii w całkowicie bezpiecznych warunkach. Na nasz asortyment składają się również urządzenia takie jak kolejki, karuzele, mechaniczny byk, flipery, piłkarzyki stołowe, eurobungee czy gokarty. W upalne dni doskonałym pomysłem będzie wynajem basenu, a spacer po powierzchni wody w specjalnej, wypełnionej powietrzem kuli będzie nietuzinkowym i zabawnym przeżyciem.

DOŚWIADCZENI ANIMATORZY I PERSONEL DBAJĄCY O BEZPIECZEŃSTWO MALUCHÓW

W skład naszej drużyny wchodzi zespół doświadczonych animatorów. Organizacja atrakcji na dzień dziecka, mikołajki lub rodzinny piknik jest dla nich nie tylko pracą, ale także pasją, której oddają pełnię swojego zaangażowania.  To dzięki ich wyjątkowemu podejściu nasze pakiety animacyjne cieszą się bardzo dużą popularnością wśród małych odbiorców. W ofercie Bajkoland znajduje się sześć podstawowych pakietów obejmujących zróżnicowaną tematykę i wyróżniających się innymi atrakcjami. Nasi pracownicy powodzeniem wcielają się w najróżniejsze role takie jak superbohaterowie, czarodzieje czy piraci, wymyślając angażujące konkursy i zachęcając dzieci do wspólnej zabawy. 

Podczas organizacji eventów dla dzieci możemy zagwarantować Państwu pełen profesjonalizm. Nasz personel przez cały czas trwania imprezy czuwa nad bezpieczeństwem uczestników eventu, stanem technicznym urządzeń oraz prawidłowym przebiegiem zabawy. Wszystkie nasze atrakcje są w doskonałym stanie i posiadają pełne ubezpieczenie. 

Bajkoland zapewni Państwa dzieciom wspaniałą zabawę pełną niezapomnianych wrażeń. Organizacją imprez dla dzieci zajmujemy się od kilkudziesięciu lat, a o jakości naszych usług świadczy nie tylko ugruntowana pozycja na rynku, ale przede wszystkim uśmiech na twarzach zadowolonych maluchów. Wśród naszych usług znajdą Państwo, również pakiety animacyjne. Zachęcamy do sprawdzenia!

Korzystając z formularza poniżej możesz w prosty sposób złożyć zamówienie.