ORGANIZACJA IMPREZ FIRMOWYCH

Eventy dla FIRM

Imprezy i pikniki firmowe to jeden z najlepszych sposobów budowania pozytywnych relacji między pracownikami. Wspólna zabawa jest doskonałym pretekstem do lepszego poznania siebie nawzajem, tworzeniu więzi opartych na wzajemnym zaufaniu, a także — poprzez udział w różnego rodzaju integracyjnych aktywnościach takich jak drużynowe konkursy, gry i zabawy — rozwijania kreatywności i umiejętności współpracy. Wszystko to przekłada się bezpośrednio na atmosferę w pracy oraz motywację i efektywność zespołu dlatego organizacja imprez firmowych, oprócz wspaniałej rozrywki niesie ze sobą również wymierne korzyści.
Organizacja imprez firmowych

NAJLEPSZE IMPREZY FIRMOWE NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Nasza firma od prawie trzydziestu lat zajmuje się organizacją imprez firmowych różnego rodzaju, pomagając zacieśniać więzy międzyludzkie i budować zgrane zespoły pracowników.

Dzięki pasji, zaangażowaniu i kreatywności udało nam się zbudować markę, która cieszy się zaufaniem Klientów, współtworząc eventy skierowane zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. W naszej ofercie dla firm znajdują się między innymi:

  • Atrakcje sportowe — paintball, wynajem ścianki wspinaczkowej, organizacja turnieju siatkówki plażowej lub zawodów w siłowaniu się na rękę, wyjście do strzelnicy plenerowej czy pokonywanie mostu linowego.

To tylko część atrakcji, jakie możemy Państwu zaproponować. Nasza oferta wciąż się poszerza, a my jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i inicjatywy. Jeśli chcą Państwo zorganizować konkurs, zawody lub jakąkolwiek inną formę kreatywnej zabawy, z chęcią pomożemy w realizacji takiego przedsięwzięcia. Organizując piknik firmowy lub imprezę integracyjną zwracamy szczególną uwagę na zapewnienie uczestnikom pełni bezpieczeństwa, dlatego nasi pracownicy są cały czas obecni na danym evencie, w razie potrzeby służąc pomocą i doglądając naszych urządzeń oraz atrakcji.

CATERING NA IMPREZIE FIRMOWEJ

Organizacja imprezy firmowej lub pikniku nie może się udać bez odpowiedniego wyżywienia. Właśnie dlatego bardzo dużą wagę przykładamy do cateringu, starając się, aby dostarczane na evencie posiłki trafiły w gusta uczestników zabawy, pozwalając im na czerpanie pełni satysfakcji niezależnie od diety i preferencji. W tym celu współpracujemy z najlepszymi, docenionymi przez ekspertów i Klientów restauracjami, dbając nie tylko o najwyższą jakość potraw, ale także odpowiedni wystrój oraz asortyment.

BAJKOLAND — PAŃSTWA SATYSFAKCJA JEST NASZYM PRIORYTETEM

W Bajkoland zawsze robimy co w naszej mocy, by organizować najlepsze imprezy firmowe. Powierzenie nam organizacji eventu pracowniczego to gwarancja wspaniałej zabawy, niezapomnianych wrażeń, udanej integracji oraz profesjonalizmu. Nasz zespół dołoży wszelkich starań, by sprostać Państwa oczekiwaniom i odwdzięczyć się za obdarzenie nas zaufaniem. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Korzystając z formularza poniżej możesz w prosty sposób złożyć zamówienie.