URZĄDZENIA DO RYWALIZACJI

Szybka nawigacja

Wipe Out Wymiatacze

U nas możecie powrócić do  Wipe Out – Wymiatacze w każdej chwili i dowolnym miejscu .

MEGA Tor Przeszkód Wymiatacze zapewnia możliwość  rywalizacji uczestników na różnego rodzaju imprezach plenerowych, integracyjnych i okazjonalnych.

To  urządzenie składa się z czterech modułów, które połączone łącznie tworzą gigantyczny Tor Przeszkód.

Istnieje możliwość wynajmu każdego z Wymiataczy osobno, lub łącznie jako Mega Tor Przeszkód

Symulator jazdy wrc

Poczuj nowy wymiar wirtualnej rozrywki

Nasze Symulatory WRC zostały zaprojektowane przez najlepszych producentów akcesoriów samochodowych , a następnie przetestowane przez zawodowych kierowców

Profesjonalni gracze nie mają wątpliwości, że konstrukcja stelaży odpowiada najwyższym standardom jakości, a udoskonalone systemy skręcania pozwalają na dopasowanie ich do sylwetki gracza i są gwarancją stabilności

W skład zestawu Symulatora WRC  wchodzą:

– Stelaż  z wysokiej jakości profili metalowych wraz z fotelem kubełkowym o lekkiej konstrukcji i pedałami gazu i hamulca

– Stojak wraz z monitorem LCD – 42 cale

– Profesjonalny system wstrząsów przenoszący doznania jazdy autentycznym samochodem rajdowym

– Kierownica Logitech Driving Force umieszczona na statywie

– Konsola PLAYSTATION – 3 SLIM 500 GB wraz z WRC – 5

DUNK TANK

Dunk Tank to dokonałe urządzenie  na imprezy integracyjne i festyny .

Zabawa polega na tym, że uczestnicy dzielą się np. na dwie grupy.  Jedna z osób jest nominowana przez zespół  i siada na specjalnym krześle – kładce. Zadaniem uczestników z grupy jest oddanie celnego rzutu piłką do tarczy strzeleckiej połączonej z zapadnią . Każde trafienie w tarczę uruchamia zapadnie i zrzuca naszą osobę nominowaną z krzesła do  beczki wypełnionej wodą, lub specjalnymi plastikowymi piłkami.

Śmiałkiem siedzącym na krześle/zapadni może być  szef, kolega, czy koleżanka z pracy. Może to być również nasza urodziwa hostessa , lub animator.

Wygrywa drużyna, która więcej razy trafiająć w tarcze –  wrzuci nominowanego kolegę do wody

Clear Filters
Item added to cart View Cart Checkout

BYKI RODEO

Atrakcja idealnie nadaje się na imprezy w konwencji dzikiego zachodu. Jest fantastycznym uzupełnieniem dla każdego pikniku rodzinnego.

Symulator surfingu 1

Poczuj się jak na morskiej fali

Zabawa polega na jak najdłuższym utrzymaniu się na Symulatorze Surfingu , upadek amortyzowany jest przez dmuchane podłoże.

Wiele ciekawych i śmiesznych konkursów można przeprowadzić na tym urządzeniu.

Kula zorba

Kula zorba jest bardzo popularnym urządzeniem na organizowanych przez nas imprezach integracyjnych.

Uczestnik zabawy wchodzi do nadmuchanej powietrzem kuli i jego zadaniem jest pokonać wyznaczony dystans na specjalnie przygotowanym torze, jest to jedna z opcji jaką możemy przygotować.

Clear Filters
Item added to cart View Cart Checkout

Gigantyczne piłkarzyki

Atrakcja sprawdzająca się na imprezach integracyjnych, uczy współpracy zespołowej albowiem uczestnicy podzieleni są na dwie 6-osobowe drużyny i rywalizują między sobą.

Urządzenie montuje się na trawie a zawodnicy grają boso.

Gladiatorzy „Koloseum”

Atrakcja przeznaczona zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Wszystko odbywa się na dmuchanej arenie wykonanej na wzór rzymskiego Colosseum. W szranki staje dwóch gladiatorów i za oręże służą im dmuchane lance. Zabawa bardzo widowiskowa.

BUNGEE RUN

Bungee run to nic innego jak sprężynująca lina

Polecamy na imprezy w konwencji „Pirackiej” jak również na wszelkiego rodzaju pikniki. Atrakcja jest przeznaczona dla dwóch osób, które zostaną przypięte do sprężystej gumy. Zadanie jakie stoi przed zawodnikami to przyczepienie poduszeczki z rzepu do wewnętrznej krawędzi toru. Należy to zrobić jak najdalej od punktu startowego. Liny kurczą się szybko i zawodnicy często „lądują” na pozycji początkowej.

Clear Filters
Item added to cart View Cart Checkout

Futbolowe kule skaczące

Futbolowe Kule Skaczące to wspaniała zabawa na imprezy integracyjne  i spotkania plenerowe . To również doskonałe urozmaicenie meczów Piłki Nożnej, oraz innych form rywalizacji. Nasze Futbolowe Kule Skaczące nawet podczas upadków i przewrotów zapewniają pełne bezpieczeństwo użytkowników

Korzystając z formularza poniżej możesz w prosty sposób złożyć zamówienie.