Zjeżdżalnie dmuchane, dmuchańce Kraków, Warszawa | Bajkoland

Zjeżdżalnie dmuchane

Zjeżdżalnie dmuchane – dmuchańce Kraków, Warszawa

Zajmujemy się organizacją rozrywki podczas pikników, festynów oraz innych imprez masowych i firmowych.

Gwarantujemy dobrą zabawę dla dzieci i pełną emocji rywalizację dla młodzieży i dorosłych. Oferujemy szeroka gamę urządzeń do zabawy, zarówno dla najmłodszych jak i nieco starszych.

Dmuchańce – najlepsza atrakcja dla najmłodszych

Dzieci uwielbiają dobrą zabawę, mnóstwo emocji, ruch i dużo śmiechu, a rodzice oczekują bezpieczeństwa – czy to da się połączyć? Oczywiście, że tak! Dmuchańce Kraków to fantastyczna zabawa – idealne rozwiązanie na organizację pikników, a także wszelkich imprez masowych na świeżym powietrzu z udziałem najmłodszych. Wybór dmuchanych zjeżdżalni jest bardzo duży; w ofercie znajduje się duża zjeżdżalnia w kształcie delfina, zjeżdżalnia Smok Dino, Klaun, Football, Ninja, Dinozaur i wiele, wiele innych dla dzieci w różnym wieku. Urządzasz przyjęcie dla chłopca, którego pasją jest piłka nożna, a może dla dziewczynki, która uwielbia zwierzaki? U nas na pewno znajdziesz odpowiednią zjeżdżalnie.

Niezależnie od tego gdzie mieszkasz, dmuchańce Kraków lub dmuchańce Warszawa ubogacą imprezę i staną się największą atrakcją dla rządnych przygód dzieci! Zajmujemy się nie tylko  dostarczaniem zjeżdżalni, ale również profesjonalna obsługą techniczną.

Zjeżdżalnie dmuchane

Zjeżdżalnia duża „Delfiny”

dmuchańce krakówJest świetnym rozwiązaniem na imprezy z duża ilością dzieci. Atutem tej zjeżdżalni jest jej przepustowość i cena. Ta atrakcja jest właśnie dla Ciebie. Urządzenie jest bardzo bezpieczne. Nie zawiera ostrych krawędzi, jest dmuchane, a dzieci lądują na miękkim podłożu. Dodatkowo prawidłowego korzystania z urządzenia pilnuje wyszkolona obsługa.

więcej

Zjeżdżalnia duża „Smok Dino”

Jest standardową atrakcją przeznaczoną na piknikidmuchańce warszawa rodzinne i imprezy dla dzieci. Dzięki wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa dorośli uczestnicy imprez mogą wysłać w swoje pociechy na atrakcje, a sami spokojnie relaksować się na świeżym powietrzu.

 

więcej

Zjeżdżalnia duża „Klaun

Zjeżdżalnia duża „Klaun” przeznaczona jest szczegódmuchańcelnie dla najmłodszych uczestników pikników rodzinnych. Ta atrakcja przeznaczona jest nawet do użytku 15 osób jednocześnie.

więcej

Zjeżdżalnia „Football”

dmuchańce krakówAtrakcja przeznaczona jest dla najmłodszych uczestników rodzinnych pikników. Zapewnia fantastyczną zabawę wszystkim dzieciom, które zdecydują się zmierzyć z grawitacją.

 

więcej

Zjeżdżalnia Dinozaur Duża

Wspaniała zabawa dla dzieci przeznaczona na wszelkie impdmuchańce krakówrezy, oraz spotkania plenerowe. Urządzenie jest przeznaczone nawet dla najmłodszych dzieci.

 

więcej

Zjeżdżalnia Ninja

Zjeżdżalnia duża „Ninja” przeznaczona jest szczedmuchańce warszawagólnie dla najmłodszych uczestników pikników rodzinnych. Ta atrakcja przeznaczona jest nawet do użytku 8 osób jednocześnie

więcej

Zjeżdżalnia Pirat

Zjeżdżalnia jest bardzo efektowna i kolorowa. Może być jdmuchańceednym z elementów pikniku pirackiego lub jako samodzielna atrakcja dla dzieci i młodzieży

więcej

Zjeżdżalnia „Tygrysek”

Kilka metrów wspinaczki po drabince dmuchańca, dmuchańcea następnie super zjazd w dół! To sprawdzone urządzenie na wszystkie imprezy plenerowe. Zjeżdżalnia dmuchana to wspaniała zabawa dla najmłodszych!

 

więcej

Zjeżdżalnia Konik średnia

Wspaniała zabawa dla dzieci przeznaczona na wszdmuchańceelkie imprezy, oraz spotkania plenerowe. Urządzenie jest przeznaczone nawet dla najmłodszych dzieci.

 

więcej

Zjeżdżalnia Dino mała

Atrakcja, przeznaczona dla najmłodszych dziedmuchańceci. Wspaniała i bezpieczna zabawa

 

więcej

Zjeżdżalnia „Papugi”

Atutami zjeżdżalni Papugi jest możliwość używania jej równocześnObraz1ie przez większą ilość uczestników

więcej

Zjeżdżalnia Połykacz

Zostać połkniętym przez Smoka, to dopiero coś! Dpolykacz-01la maluchów przebywanie we wnętrzu smoka to niesamowita przygoda!

 

więcej