Organizacją rozrywki podczas pikników, festynów Kraków, cała Polska | Bajkoland.pl

Katalog urządzeń

Zajmujemy się organizacją rozrywki podczas pikników, festynów oraz innych imprez masowych i firmowych.

Gwarantujemy dobrą zabawę dla dzieci i pełną emocji rywalizację dla młodzieży i dorosłych. Oferujemy szeroka gamę urządzeń do zabawy, zarówno dla najmłodszych jak i nieco starszych.


 NOWOŚCI !!!

Magic Mirror – Magiczne Lustro – nowość 2018 r.

magic 1Magiczne Lustro nasze najnowsze urządzenie z pozoru wygląda na oryginalnie oświetlone lustro Po wybraniu pożądanej opcji np. zdjęcia użytkownik ma do wyboru możliwości jakie zdjęcie chce zrobić.

Magic Mirror to doskonała atrakcja zarówno na imprezy plenerowe ,firmowe i inne

więcej

Wymiatacz Kule

wym-kule_3m_2Czy pamiętacie popularny program telewizyjny Wipe Out – Wymiatacze? U nas możecie powrócić do  Wymiataczy w każdej chwili i dowolnym miejscu . Wymiatacz KULE zapewnia możliwość  rywalizacji uczestników na różnego rodzaju imprezach plenerowych, integracyjnych i okazjonalnych.

Kule to jeden z sześciu  naszych Wymiataczy , które razem mogą się łączyć w gigantyczny Tor Przeszkód

więcej

Wymiatacz Oponki

aCzy pamiętacie popularny program telewizyjny Wipe Out – Wymiatacze? U nas możecie powrócić do  Wymiataczy w każdej chwili i dowolnym miejscu. Wymiatacz OPONKI zapewnia możliwość  rywalizacji uczestników na różnego rodzaju imprezach plenerowych, integracyjnych i okazjonalnych.

Oponki to jeden z sześciu naszych  Wymiataczy , które razem mogą się łączyć w gigantyczny Tor Przeszkód

więcej

Wymiatacz Wahadło

f

Czy pamiętacie popularny program telewizyjny Wipe Out – Wymiatacze? U nas możecie powrócić do  Wymiataczy w każdej chwili i dowolnym miejscu. Wymiatacz WAHADŁO zapewnia możliwość  rywalizacji uczestników na różnego rodzaju imprezach plenerowych, integracyjnych i okazjonalnych.

Wahadło to jeden z sześciu naszych  Wymiataczy , które razem mogą się łączyć w gigantyczny Tor Przeszkód

więcej

Wymiatacz Strzała

a

Czy pamiętacie popularny program telewizyjny Wipe Out – Wymiatacze? U nas możecie powrócić do  Wymiataczy w każdej chwili i dowolnym miejscu. Wymiatacz STRZAŁA zapewnia możliwość  rywalizacji uczestników na różnego rodzaju imprezach plenerowych, integracyjnych i okazjonalnych.

Strzała to jeden z sześciu naszych  Wymiataczy , które razem mogą się łączyć w gigantyczny Tor Przeszkód

więcej

Wymiatacz Autobus

c

Czy pamiętacie popularny program telewizyjny Wipe Out – Wymiatacze? U nas możecie powrócić do  Wymiataczy w każdej chwili i dowolnym miejscu. Wymiatacz AUTOBUS zapewnia możliwość  rywalizacji uczestników na różnego rodzaju imprezach plenerowych, integracyjnych i okazjonalnych.

Autobus to jeden z sześciu naszych  Wymiataczy , które razem mogą się łączyć w gigantyczny Tor Przeszkód

więcej

Wymiatacz Demolka

demolka_4

Czy pamiętacie popularny program telewizyjny Wipe Out – Wymiatacze? U nas możecie powrócić do  Wymiataczy w każdej chwili i dowolnym miejscu. Wymiatacz DEMOLKA zapewnia możliwość  rywalizacji uczestników na różnego rodzaju imprezach plenerowych, integracyjnych i okazjonalnych.

Demolka to jeden z sześciu naszych  Wymiataczy , które razem mogą się łączyć w gigantyczny Tor Przeszkód

więcej

Zjeżdżalnie dmuchane

Zjeżdżalnia duża „Delfiny”

zjezdzalnia-03-delfinyJest świetnym rozwiązaniem na imprezy z duża ilością dzieci. Atutem tej zjeżdżalni jest jej przepustowość i cena. Ta atrakcja jest właśnie dla Ciebie. Urządzenie jest bardzo bezpieczne. Nie zawiera ostrych krawędzi, jest dmuchane, a dzieci lądują na miękkim podłożu. Dodatkowo prawidłowego korzystania z urządzenia pilnuje wyszkolona obsługa.

więcej

 

Zjeżdżalnia duża „Smok Dino”

Jest standardową atrakcją przeznaczoną na piknikizjezdzalnia-04-smok-dino rodzinne i imprezy dla dzieci. Dzięki wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa dorośli uczestnicy imprez mogą wysłać w swoje pociechy na atrakcje, a sami spokojnie relaksować się na świeżym powietrzu.

 

więcej

Zjeżdżalnia duża „Klaun

Zjeżdżalnia duża „Klaun” przeznaczona jest szczegózjezdzalnia-06-klaunlnie dla najmłodszych uczestników pikników rodzinnych. Ta atrakcja przeznaczona jest nawet do użytku 15 osób jednocześnie.

więcej

Zjeżdżalnia „Football”

zjezdzalnia-07-footballAtrakcja przeznaczona jest dla najmłodszych uczestników rodzinnych pikników. Zapewnia fantastyczną zabawę wszystkim dzieciom, które zdecydują się zmierzyć z grawitacją.

 

więcej

Zjeżdżalnia Dinozaur Duża

Wspaniała zabawa dla dzieci przeznaczona na wszelkie impDino Dużarezy, oraz spotkania plenerowe. Urządzenie jest przeznaczone nawet dla najmłodszych dzieci.

 

więcej

Zjeżdżalnia Ninja

Zjeżdżalnia duża „Ninja” przeznaczona jest szczeNinja 1gólnie dla najmłodszych uczestników pikników rodzinnych. Ta atrakcja przeznaczona jest nawet do użytku 8 osób jednocześnie

więcej

Zjeżdżalnia Pirat

Zjeżdżalnia jest bardzo efektowna i kolorowa. Może być jPirat 2ednym z elementów pikniku pirackiego lub jako samodzielna atrakcja dla dzieci i młodzieży

więcej

Zjeżdżalnia „Tygrysek”

Kilka metrów wspinaczki po drabince dmuchańca, tygrysek3a następnie super zjazd w dół! To sprawdzone urządzenie na wszystkie imprezy plenerowe. Zjeżdżalnia dmuchana to wspaniała zabawa dla najmłodszych!

 

więcej

Zjeżdżalnia Konik średnia

Wspaniała zabawa dla dzieci przeznaczona na wszKonik 1elkie imprezy, oraz spotkania plenerowe. Urządzenie jest przeznaczone nawet dla najmłodszych dzieci.

 

więcej

Zjeżdżalnia Dino mała

Atrakcja, przeznaczona dla najmłodszych dzieDino małaci. Wspaniała i bezpieczna zabawa

 

więcej

Zjeżdżalnia „Papugi”

Atutami zjeżdżalni Papugi jest możliwość używania jej równocześnObraz1ie przez większą ilość uczestników

więcej

Zjeżdżalnia Połykacz

Zostać połkniętym przez Smoka, to dopiero coś! Dpolykacz-01la maluchów przebywanie we wnętrzu smoka to niesamowita przygoda!

 

więcej

 


Zamki dmuchane

Dmuchaniec „Pinokio”

Zamek dmuchany to świetny wybór dla naszych energicznych i pełnych wigoru dzieci. Atrakcja ta przeniesie naszych milusińskich w świat marzeń i zabawy.

więcej

Dmuchaniec „Żyrafa”

Zamek dmuchany to świetny wybór dla naszych energicznych i pełnych wigoru dzieci. Atrakcja ta na pewno sprawi im dużo radości, a przy okazji spowoduje, że po powrocie do domu będą miały już tylko ochotę na sen. .

więcej

Zamek Delfin Combo

Dmuchany i kolorowy zamek jest świetnym rozwiązaniem na imprezy z duża ilością dzieci.

więcej

Zamek Bajdocja

Atrakcja jest w pełni bezpieczna gdyż wszystkie ewentualne upadki są amortyzowane przez miękką konstrukcję

więcej

Zamek Jungle

jungle 1Zamki dmuchane są idealne na wszelkiego rodzaju festyny, imprezy plenerowe czy też bankiety.

więcej

 Plac Zabaw „Goryl”

Skacz i baw się. Place Zabaw tzw. dmuchańce, gwarantuGoryl 4ją doskonałą zabawę dla dzieci i młodzieży, zarówno na powietrzu jak i wewnątrz budynku.

więcej

Zamek Rycerze

RycerzeSkacz i baw się. Dmuchane zamki  gwarantują doskonałą zabawę dla dzieci i młodzieży,

więcej

 

Tor Przeszkód „Zwierzaki”

Dmuchany i kolorowy Tor Przeszkód jest świetnym zwierzakirozwiązaniem na imprezy z duża ilością dzieci

więcej

Zamek Klaun

Skacz i baw się. Dmuchane zamki  gwarantują doskonklaunałą zabawę dla dzieci i młodzieży,

więcej


Suche baseny

Suchy basen Tygrysek

Tygrysek 1Basen wypełniony piłeczkami z dmuchanym materacem to atrakcja skierowana do małych dzieci.

więcej

Suchy basen „Dino”

Sb Dino 1Basen wypełniony piłeczkami z dmuchanym materacem to atrakcja skierowana do małych dzieci.

więcej

 Suchy basen „Panda”

Basen wypełniony piłeczkami z dmuchanym materacem to atrakcja skierowana do małych dzieci

więcej

Suchy basen „Tygrysek”

Atrakcja dla najmłodszych wewnątrz której są tysiące piłeczek. Piłecztygrysek1ki są na tyle duże, że nie grozi ich połknięcie.

więcej

 

 Suchy basen „Myszka Miki”

Basen wypełniony piłeczkami z dmuchanym mbasen_z_pileczkaimi_miki_3ateracem to atrakcja skierowana do małych dzieci

więcej

 

Suchy basen  Przyjaciele

Atrakcja dla najmłodszych wewnątrz której są tysiące piłeczek.images 2 Piłeczki są na tyle duże, że nie grozi ich połknięcie.

więcej


Różne Urządzenia Rozrywkowe

Refleksomierz

 

Sprawdź swój refleks. Zadaniem zawodnika jest wykazanie się jak najlepszym refleksem

więcej

Bilard Piłkarski

Bilard Piłkarski, czyli nożny bilard, to zupełnie nowe  połączenie  dwóch, różnych dyscyplin sportowych- piłki nożnej i bilarda.

więcej

Mega Piłkarski Dart

 

Mega Piłkarski Dart doskonale wyrabia technikę i precyzję strzałów.

więcej

Żyroskop

Jeśli kiedyś zastanawialiście się, co trzeba zrobić, żeby zostać pilotem  lub kosmonautą, nasza nowa atrakcja da Wam odpowiedź.

więcej

Plac zabaw „Dżungla”

Atrakcja skierowana do małych dzieci. Znakomita zabawa ruchowa w bardzo kolorowym przypominającym dżunglę placu zabaw.

więcej

Wipe Out – Wymiatacze – GIGANT

wym-kule_3m_2U nas możecie powrócić do  Wipe Out – Wymiatacze w każdej chwili i dowolnym miejscu .MEGA Tor Przeszkód Wymiatacze zapewnia możliwość  rywalizacji uczestników na różnego rodzaju imprezach plenerowych, integracyjnych i okazjonalnych.To  urządzenie składa się z czterech !!! modułów, które połączone łącznie tworzą Gigantyczny Tor Przeszkód

więcej

Eurobungee

Na eurobungee można wykonać najróżeuro bungee 4niejsze akrobatyczne ewolucje: salta i skoki powietrzne, moc wrażeń gwarantowana.

Wyszkolona obsługa i lata doświadczenia sprawiają, iż spełniamy wszystkie standardy bezpieczeństwa

więcej

Kule Wodne

Fantastyczna zabawa dla dzieci i dla dorosłyckule-wodne-05h Fitness na wodzie! Kula do zabaw na wodzie. Wchodzisz do kuli, osoba asekurująca dopompowuje powietrze i już możesz szaleć na wodzie. Oddycha się w niej bez problemu, wtłoczone powietrze starcza na kilkanaście minut ze sporym zapasem

więcej

Roller Wodny

roller 3Mega walec na wodzie! Roller dla dwóch osób do zabaw na wodzie. Wchodzisz do Rollera, osoba asekurująca dopompowuje powietrze i już możesz szaleć na wodzie. Oddycha się w niem bez problemu, wtłoczone powietrze starcza na kilkanaście minut ze sporym zapasem

więcej

Łódeczki dla dzieci – Paddler

IMG_20150613_132123Łódka jest doskonałym pomysłem na ciekawą rozrywkę dla dzieci, sprawdza się na piknikach i festynach

więcej

 

Tor przeszkód

Atrakcja bardzo oblegana przez dzieci, jest to jedna z najbardziej popularnych atrakcji dmuchanych.

więcej

 

Bungee run

W zabawie zwycięża ten, kto dalej pobiegnie po dmuchanym torze mając przypięte gumy do pasa.

więcej

Gigantyczne piłkarzyki

Atrakcja sprawdzająca się na imprezach integracyjnych, uczy współpracy zespołowej . Uczestnicy podzieleni są na dwie 5-osobowe drużyny i rywalizują między sobą

więcej

Gladiatorzy

Zręczność i równowaga decydują, kto zostanie zwycięzcą. Nie martw się – lądowanie zawsze jest miękkie.

więcej

Symulator surfingu 1

Uwaga wielka fala Ciebie goni! Stój i utrzymuj równowaIMG_20150529_080232gę niczym mistrz deski prosto z Australii.

więcej

Dunk Tank

Dunk Tank to doskonałe urządzenie  na imprezy integracyjne i festyny .

więcej

Miękka góra

b18f0fac461aa3f09a99e107ee6e

 

Po wejściu na sam szczyt dzieci mogą poskakać do woli. Skoki wypychają górę w innych miejscach wywołując efekt falowania przez co góra staje się coraz mniej stabilna, a maluchy zsuwają się z jej grzbietu na sam dół.

więcej

Rodeo piłka

Futbolowa odmiana Rodea. Jednorazowo może korzystać jedna osoba a setki innych mają niezły ubaw

więcej

Rodeo symulator 2

Każdy może zostać kowbojem… z różnym Rodeo nasze 2skutkiem, lecz nie ma obawy lądowanie jest miękkie. Jednorazowo może korzystać jedna osoba a setki innych mają niezły ubaw

więcej

Rodeo Symulator 1

Każdy może zostać kowbojem… z różnym skutkiem, lecz nie ma obawy lądowanie jest miękkie. Jednorazowo może korzystać jedna osoba a setki innych mają niezły ubaw

więcej

Byk Rodeo symulator – nowa wersja

Atrakcja idealnie nadaje się na imprezy w konwOLYMPUS DIGITAL CAMERAencji Dzikiego Zachodu.

Jest fantastycznym uzupełnieniem dla każdego pikniku rodzinnego

więcej

Rodeo Kiełabasa

rodeo-kielbasa_2m_1Atrakcja idealnie nadaje się na imprezy w  komnwencji Dzikiego Zachodu

Jest fantastycznym uzupełnieniem dla każdego pikniku rodzinnego

więcej

Statek Piracki

Skacz, baw się, wywijaj koziołki! Ten statek szybko nie odpłynie.

więcej

Ring bokserski

Walcz jak Andrzej G. masz do dyspozycji wring-02ielkie rękawice  i…… Szefa za przeciwnika.

więcej

Bramka celności

Bramka CelnościW naszej ofercie znajduje się Bramka Celności , która jest fantastyczną okazją do wypróbowania swojej celności. W bramce znajdują się tylko trzy otwory do których należy trafić, a trzeba przyznać, że to nie jest takie proste.

więcej

Dmuchany dart

Czy tarcza od darta zawsze musi być plastikowa?Spróbuj dmuchanej odmiany darta na wielkiej tarczy!

 

więcej

 

Ścianka rzep

Wyśmienita atrakcja dla nascianka rzep 1jmłodszych

więcej

Futbolowe Kule Skaczące

Futbolowe Kule Skaczące to wspaniała zabawa na imprezy integrafutbolowe kule 2cyjne  i spotkania plenerowe . To również doskonałe urozmaicenie meczów Piłki Nożnej, oraz innych form rywalizacji. Nasze Futbolowe Kule Skaczące nawet podczas upadków i przewrotów zapewniają pełne bezpieczeństwo użytkowników

więcej

Ścianka wspinaczkowa

Ścianka WspinaczkowaKażdy z nas ma swoje szczyty do zdobycia! A jeśli nam się nie uda?

Nie ma problemu! Ponieważ upadek jest miękki i bezpieczny.

więcej

Ogródek warzywny

Bezpieczny ogródek do zabaw dla najmłodszych. Dzieci mogą bawić się w chowanego lub berka pomiędzy gigantycznymi warzywami.

więcej

Zbijak interaktywny

Zadaniem uczestników jest zebranie jak największej ilości piłeczek

Gracz, który zbierze najwięcej piłek, jest zwycięzcą!

więcej

Kula Zorba

Uczestnik zabawy wchodzi do nadmuchanej powietrzem kuli i jego zadaniem jest pokonać wyznaczony dystans na specjalnie przygotowanym torze, jest to jedna z opcji jaką możemy przygotować

więcej

Sumo

Po dodaniu odrobiny tłuszczyku, każdy może się zmierzysumo-03ć w zawody w czysto japońskim stylu. Kto będzie lepszy – pracownik czy szef

więcej

 Siatkówka Plenerowa

IMG_9186Siatkówka Plenerowa to sprawdzona forma rywalizacji  grupowej. Turniej na naszej dmuchanej siatkówce pozwoli każdemu  na  imprezie plenerowej na spróbowanie sportowej rywalizacji. W wersji dmuchanej, siatkówka jest nie lada atrakcją nie tylko dla dorosłych, ale także dla najmłodszych.

więcej

 


Karuzele i kolejki

Karuzela dla dzieci

karuzelaKaruzela to najpopularniejsze i jedno z najstarszych urządzeń rozrywkowych. Karuzela jest świetnym wyborem dla dzieci, które ze względu na wiek lub usposobienie boją się bardziej emocionujących atrakcji.

więcej

Karuzela Skat

Karuzela Skat jest podnoszącym adrenalinę, a zarazem bezpiecznym rozwiązaniem dla młodych i pełnych życia ludzi.

więcej

Kolejka

Dzieci bardzo lubią podróżować pociągiem. Ta atrakcja daje im namiastkę właśnie takiej podróży. Atrakcja przeznaczona dla najmłodszych uczestników pikników rodzinnych.

więcej

Kolejka 1

Kolejka 1Dzieci bardzo lubią podróżować pociągiem. Ta atrakcja daje im namiastkę właśnie takiej podróży. Atrakcja przeznaczona dla najmłodszych uczestników pikników rodzinnych.

więcej

Karuzela Niskopodłogowa 18/osobowa

Karuzela jest świetnym wyborem dla dzieci oKaruzela niskopodłogowa zainteresowaniach motoryzacyjnych

więcej


Pozostałe urządzenia rozrywkowe

Siłomierz Boxer

Siłomierz Boxer jest znakomitym dodatkiem do każdej imprezy na świeżym powietrzu.  Boxer jest  idealnym rozwiązaniem dla osób które lubią sportową rywalizację i odrobinę adrenaliny.

więcej

Siłomierz Kopacz

kopaczWśród uczestników zabawy zawsze znajdą sie osoby lubiące sportową rywalizację powiązaną z piłką nożna. Kopacz jest dla nich idealnym rozwiązaniem.

więcej

Gry Video – lata 80-te

videoKultowe automaty do gier video z lat osiemdziesiątych powracają dzisiaj. Aby poczud smak gry na maszynach ustawianych w salonach gier, na dworcach, w knajpach, restauracjach i hotelach w latach 80-tych dwudziestego wieku wystarczy tylko zadzwonid do nas, a przypomnimy Ci klimat młodości i zapewnimy niezapomniane wrażenia.

więcej

Szafa grająca retro

szafaDesign szafy grającej przypominający klasyczne szafy z lat 60 -tych, został wzbogacony o nowoczesne media do odtwarzania muzyki. W swojej pamięci ma zapisane ok. 6000 utworów muzycznych, co daje gwarancję , że każdy znajdzie coś dla siebie

więcej

Symulator Jazdy WRC

sym 1

Nasze Symulatory WRC zostały zaprojektowane przez najlepszych producentów akcesoriów samochodowych , a następnie przetestowane przez zawodowych kierowców. Profesjonalni gracze nie mają wątpliwości, że konstrukcja stelaży odpowiada najwyższym standardom jakości, a udoskonalone systemy skręcania pozwalają na dopasowanie ich do gracza i są gwarancją stabilności

więcej

Foto Budka

Foto budka pozwala na samodzielne wykonywanie zdjęd przez uczestników imprezy, przebranych w zabawne gadżety. Obsługa na ekranie dotykowym jest bardzo prosta, dlatego nawet najmłodsi bezproblemowo uczestniczą w zabawie.

więcej

Cymbergaj

Stół do gry dla 2 osób, gra polegająca na prze20151003_144733mieszczaniu na płaskiej powierzchni krążka i bronieniu aby nie wpadł do dziury. Doskonały sprzęt przy organizacji imprez integracyjnych.

więcej

Flipery

Flipery sprawiają wiele przyjemności  jak pozna się zasady flipargry. Generalnie gra ta polega na utrzymaniu metalowej kulki jak najdłużej na polu gry za pomocą łapek znajdujących się w dolnej części tego pola. Trafiając kulką w odpowiednie miejsca zdobywa się punkty i bonusy.

więcej

Bilard

Bilard gra rozgrywana na pokrytym suknem sBilard 1tole, która polega na uderzaniu bil, czyli kul wykonanych z odpowiedniego materiału i o określonych parametrach, za pomocą kija. Istnieje wiele gier bilardowych, których zasady różnią się rozmiarami stołu, liczbą używanych bil, ich oznaczeniami (np. kolorami) itp.

więcej

Piłkarzyki

Stoliki piłkarskie to urządzenia rozrywkowe, które Piłkarzyki 1cieszą się nie słabnącą popularnością na imprezach firmowych, eventach i innych okazjach. Na piłkarzykach, jest możliwie rozgrywanie  turniejów między drużynami.

więcej

Xbox kinect

Urządzenie jest wypożyczane z monitorem x-box 242 cale, oraz jest możliwość wyboru różnych gier takich jak „Fifa 2014” . Prosta w obsłudze technologia kinect gwarantuje doskonałą rozrywkę, postawi na nogi i rozbawi każdego.

więcej

Track – trzy i czterokołowce

Doskonała atrakcja dla dzieci i dorosłych. Możliwa we20150410_123722rsja trzy i czterokołowa

więcej

PowerIser skaczące szczudła

Skaczące szczudła Poweriser nie są przeznaczone wyłpoweriser 2ącznie dla sportowców. Można używać tego sprzętu do spacerów, joggingu i fitness! Będziemy poruszać się znacznie szybciej i nabierzemy sprawności, a może nawet stracimy parę kilogramów! Poweriser to łatwy i przyjemny sposób na ćwiczenie mięsni.

więcej

Rower Przeciwskrętny

Rower, który nie do końcaimages (6) słucha się prowadzącego

więcej

Gokarty – czterokołowce

 

Gokarty posiadają duże, szerokie,pompowane koła siedzisko na wysokości 33 cm liczone od ziemi posiada sprzęgło dla łatwiejszej jazdy wysokie oparcie dla wygodniejszej jazdy antypoślizgowe pedały

więcej

Koło Fortuny

 

Doskonała zabawa w czasie eventów.

To niemożliwe!

więcej

Wózek Gastronomiczny – AMERICAN HOT DOG

Wózek jest kompletnie wyposażony i przygotowany do sprzedaży hot-dog i dodatków . Dodatkowo wyposażony jest w lodówkę

więcej

Wata Cukrowa

Impreza plenerowa bez waty cukrowej?

To niemożliwe!

więcej