Gry i zabawy | Bajkoland

Gry i zabawy

X-BOX Kinect

Urządzenie jest wypożyczane z monitorem 42 calex-box 2, oraz jest możliwość wyboru różnych gier takich jak „Fifa 2014” . Prosta w obsłudze technologia kinect gwarantuje doskonałą rozrywkę, postawina nogi i rozbawi każdego.

więcej

Piłkarzyki stoły

Stoliki piłkarskie to urządzenia rozrywkowe, które cieszPiłkarzyki 1ą się nie słabnącą popularnością na imprezach firmowych, eventach i innych okazjach. Na piłkarzykach, jest możliwie rozgrywanie  turniejów między drużynami.

więcej

Flipery

Flipery sprawiają wiele przyjemności  jak pozna sięflipar zasady gry. Generalnie gra ta polega na utrzymaniu metalowej kulki jak najdłużej na polu gry za pomocą łapek znajdujących się w dolnej części tego pola. Trafiając kulką w odpowiednie miejsca zdobywa się punkty i bonusy.

więcej

Cymbergaj

Stół do gry dla 2 osób, gra polegająca na przemies20151003_144138zczaniu na płaskiej powierzchni krążka i bronieniu aby nie wpadł do dziury. Doskonały sprzęt przy organizacji imprez integracyjnych.

 

więcej

Koło fortuny

Doskonała zabawa w czasie evKoło Fortunyentów.

więcej

Piłkarzyki turnieje

Na stołach –  piłkarzykach, jest możliwie rozgrywaPiłkarzyki 2nie  turniejów między drużynami.

więcej

Dart – turnieje

Oferujemy organizację mistrzostw w Darta, które są zdart-turniej-01-01-150x150nakomitą atrakcją na event. Do dyspozycji uczestników są profesjonalne automaty do gry w Darta.

więcej

 Gry Video – lata 80-te

Kultowe automaty do gier video z lat osiemdziesiątych powraimages (2)cają dzisiaj.

więcej