Gry i zabawy | Bajkoland

Gry i zabawy

X-BOX Kinect

Urządzenie jest wypożyczane z monitorem 42 calex-box 2, oraz jest możliwość wyboru różnych gier takich jak „Fifa 2014” . Prosta w obsłudze technologia kinect gwarantuje doskonałą rozrywkę, postawina nogi i rozbawi każdego.

więcej

Piłkarzyki stoły

Stoliki piłkarskie to urządzenia rozrywkowe, które cieszPiłkarzyki 1ą się nie słabnącą popularnością na imprezach firmowych, eventach i innych okazjach. Na piłkarzykach, jest możliwie rozgrywanie  turniejów między drużynami.

więcej

Flipery

Flipery sprawiają wiele przyjemności  jak pozna sięFlipery 2 zasady gry. Generalnie gra ta polega na utrzymaniu metalowej kulki jak najdłużej na polu gry za pomocą łapek znajdujących się w dolnej części tego pola. Trafiając kulką w odpowiednie miejsca zdobywa się punkty i bonusy.

więcej

Cymbergaj

Stół do gry dla 2 osób, gra polegająca na przemies20151003_144138zczaniu na płaskiej powierzchni krążka i bronieniu aby nie wpadł do dziury. Doskonały sprzęt przy organizacji imprez integracyjnych.

 

więcej

Koło fortuny

Doskonała zabawa w czasie evKoło Fortunyentów.

więcej

Piłkarzyki turnieje

Na stołach –  piłkarzykach, jest możliwie rozgrywaPiłkarzyki 2nie  turniejów między drużynami.

więcej

Dart – turnieje

Oferujemy organizację mistrzostw w Darta, które są zdart-turniej-01-01-150x150nakomitą atrakcją na event. Do dyspozycji uczestników są profesjonalne automaty do gry w Darta.

więcej

 Gry Video – lata 80-te

Kultowe automaty do gier video z lat osiemdziesiątych powraimages (2)cają dzisiaj.

więcej