Piknik latino | Bajkoland

Piknik latino

widok całości latino

 

Oferta organizacji Pikniku Latino

Dla uczestników konkurs tańca, oprócz tego nauka Salsy i pokaz tańca.

Kuba lata 40-ste. Zabawa tematyczna w klimatach południowo-amerykańkich. Wieczorem zorganizowany będzie pokaz tańca Salsy wykonany przez zawodową parę taneczną. Uczestnicy imprezy będą mogli spróbować swoich sił w nauce tańca Kubańskiego.

Bingo!

Gracze otrzymują planszę z siatką , która zawiera kombinację liczb. Liczby losowane są jedna po drugiej i gracze na bieżąco skreślają wylosowane liczby na swojej planszy. Gracz wygrywa kiedy na swojej planszy zakreśli określony wzór (linia pionowa, pozioma lub skośna) i krzyknie BINGO.

Konferansjer i nagłośnienie

Konferansjer i jego autorski program

Sobowtór Banderasa i Shakiry

Super konkurs , który wciąga gości do wspaniałej zabawy. Zasady konkursu; Należy znaleźć dwie osoby (kobietę i mężczyznę). Osoby te będą miały różne rekwizyty i zadaniem ich będzie naśladowanie znanych latynowskich artystów przy specjalnym akompaniamencie muzycznym.Wygrywają zabawę ci , którzy jak najlepiej sparodiują Shakirę oraz Banderasa (co musi potwierdzić publiczność). Konkurs ten to super okazja do zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych.

Latynoska-Polska seniorita

Następna fajna zabawa przeznaczona dla Pań , które będą musiały pokazać swoje ukryte umiejętności poruszania biodrami. Każda z Pań mając specjalne urządzenie – biodrometr będzie prezentować swoje możliwości. Interesujące Show , cieszące się dużym zainteresowaniem wszystkich uczestników. Podczas zabawy okazuje się , że nie tylko kobiety z Ameryki Południowej super poruszają biodrami , ale również Polki potrafią swoim tańcem zaskoczyć niejednego Pana. Polecamy państwu tą zabawę.

Prawdziwy Mężczyzna

Konkurs dla ”prawdziwych Macho”. Mężczyżni biorący udział w konkursie muszą przekonać wybrankę do swojej miłości. Mają zaśpiewać serenadę w rytmie orkiestry meksykańskiej mariachi pod balkonem ukochanej. Jeśli zawodnik nie za bardzo umie śpiewać , może wygrać zabawę jeśli będzie świetnie naśladował ”prawdziwego macho”. Występy śmiałków będą oceniane przez publiczność , która wybierze najlepszego mężczyznę.

 

 

Animacja Zabaw i Konkursów w Latynowskim klimacie

Wystrój w klimatach Latino

 • 3 hostessy
 • Sztuczne palmy 15 szt.
 • Maty bambusowe 2m x 45m
 • Sztuczna papuga 10 szt.
 • Płotki bambusowe 0,5m – 40m
 • Barek ogrodowy bambusowy 6 szt.
 • Stoliki bambusowe 4 szt.
 • Szafki bambusowe 4 szt.
 • Krzesła bambusowe 12 szt.

Repliki stołów do zabawy

Repliki sgtołó do zabawy . Najlepszy gracz otrzyma Dyplom i Puchar.

Mistrzostwa w piłkarzyki na 3 stołach

Zawody będą rozegrane na 3 profesjonalnych stołach. Mistrzostwa będzie prowadził zawodowy animator. Najlepsi otrzymają dyplomy oraz puchar.

Bungee run Hawaje

Bungee run Hawaje to atrakcja łącząca w sobie rywalizację sportową połączoną z elementami świetnej zabawy. Kolory urządzenia są idealnie dopasowane do urządzeń w hawajskim klimacie. Zabawa przeznaczona jest dla 2 osób , które będą przypięte do rozciągającej się liny. Zawodnicy muszą przyczepić poduszeczkę z rzepu do wewnętrznej krawędzi toru. Poduszeczkę przyczepia się jak najdalej od startowego punktu. Liny kurczą się w tak szybkim tępie , że zawodnicy często lądują na początkowej pozycji.

Symulator Surfing

Super deska pozwalająca surfować nie mocząc ubrania. Fajna zabawa na symulatorze surfingu , ponieważ można sprawdzić jaką się ma równowagę. Przeszkolony operator będzie pilnował bezpieczeństwa uczestników, oraz dopasuje poziom trudności do każdego zawodnika. Zabawa na tym urządzeniu przeznaczona jest dla osób powyżej 7 roku życia.

Dyskoteka Latino

Wycena organizacji:

Pokaz, nauka i konkurs tańca Salsy – 2 000 zł netto

Konkurs Bingo! – 1 600 zł netto

3 hosyessy – 1 500 zł netto

Wystrój w klimatach Latino – 4 200 zł netto

Konferansjer plus nagłośnienie – 1 600 zł netto

Program autorski konferansjera – 600 zł netto

Mistrzostwa w piłkarzyki na 3 stołach – 2 000 zł netto

Sprężynująca lina Hawaje – 1 500 zł netto

Symulator Surfing – 1 800 zł netto

Organizacja Dyskoteki Latino – 2 000 zł netto

Razem: 18 800 zł netto

Atrakcje są dostępne również pojedynczo

 

Catering

Na imprezach plenerowych nie może zabraknąć jedzenia, w wycenie tej ofery nie jest ujęta cena obsługi cateringowej, ale proponujemy Państwu abyście Sami skomponowali własne menu i skorzystali z Naszej oferty. Proszę kliknąć w poniższy link a otworzy się strona z ofertą i aktualnym cennikiem, oczywiście do tych cen już nic nie doliczamy a w zamian za to, że u Nas zostanie zamówiony catering wyposażymy imprezę w niezbędne sprzęty: namioty, parasole i ławostoły.

więcej

Zabezpieczenie techniczne

Jeżeli u Nas została zamówiona obsługa cateringowa to w cenę imprezy wliczone są:

 • Namioty
 • Parasole
 • Ławostoły – miejsca siedzące dla wszystkich uczestników
 • Rollbar – piwo lane
 • Grille
Zapraszamy