Piknik lata 20 lata 30 | Bajkoland

Piknik lata 20 lata 30

Zabawy na replikach 3 profesjonalnych stołów

 

Ring bokserski

Dmuchane, sprężyste podłoże, dmuchane barierki ochronne i do tego ogromne, komicznie wyglądające rękawice bokserskie. Wszystko to sprawia, że pojedynek na takim ringu jest niezwykle bezpieczny i do tego bardzo zabawny.

Sprężynująca Lina

Szalony wyścig, którego istotą jest  umieszczenie rzepowej poduszeczki dalej niż przeciwnik.  Zawodnicy są przyczepieni gumową liną do ściany urządzenia, a lina ściąga ich do punktu startu.

 

Pralnia brudnych pieniędzy

lata9Tutaj będzie można dosłownie wyprać kasę. Do dyspozycji będą dwie klasyczne „Franie” obsługiwane przez odpowiednio ubraną hostessę-praczkę. Będzie można do nich podejść, uruchomić i po prostu wyprać znajdujące się z niej pieniądze, po czym Klient będzie z pralki miał za zadanie wyciągnąć 10 czystych banknotów i przepuścić je przez magiel przytwierdzony do „Frani”.

Następnie banknoty te trzeba będzie sprawdzić za pomocą testera UV. Część z nich będzie „znaczona” W zależności od tego ile z nich będzie „znaczona” taką Klient otrzyma nagrodę.

By całość miała swój urok w tle stworzona będzie dekoracja ze sznurków na pranie na których będzie się suszyć oczywiście wyprana gotówka. Dobra zabawa gwarantowana.

Kule wodne

Chodź po wodzie suchą nogą!

Fantastyczna zabawa dla dzieci i dla dorosłych Fitness na wodzie!

Kula do zabaw na wodzie. Wchodzisz do kuli, osoba asekurująca dopompowuje powietrze i już możesz szaleć na wodzie. Oddycha się w niej bez problemu, wtłoczone powietrze starcza na kilkanaście minut ze sporym zapasem.

Dmuchany Dart

Czy tarcza od darta zawsze musi być plastikowa? Spróbuj dmuchanej odmiany darta na wielkiej tarczy!

Zjeżdżalnia dmuchana

Wspiąć się na sam szczyt a następnie zjechać w dół to dopiero frajda. Ale też nie lada wyzwanie. Dzieci nie tylko mogą sobie tu pozjeżdżać, ale także wykazać się sprawnością wspinając na sam szczyt zjeżdżalni. Doświadczona obsługa czuwa nad bezpiecznym korzystaniem z urządzenia.

Wysokość: 6m  długość: 8m  szerokość: 5,5m  pobór mocy: 1,5kW

 

Plac Zabaw

Pneumatyczny plac zabaw jest znakomitą zabawą ruchową dla dzieci. Najmłodsi mogą tutaj wyszaleć się do woli, ukrywać w „mini tunelach”, skakać. Urządzenie jest bardzo kolorowe, co dodatkowo pobudza wyobraźnię maluchów.

Wysokość: 4,3m   długość: 8m   szerokość: 5m   pobór mocy: 1,5kW

 

Animacja zabawy

Uczestnicy zabawy biorąc udział w konkursach i turniejach prowadzonych przez animatorów zabaw będą mieli możliwość wygrywania fikcyjnej waluty – sztosów. Ze zgromadzą w ten sposób „gotówką” uczestnicy zabawy zostaną zaproszeni do konkurencji prowadzonuch przy replikach stołów, a następnie zmierzą się w nierównej walce z obsługą ;-).  Osoby, które uzbierają w konkursach lub szczęśliwie pomnożą  fikcyjną  gotówkę będą faworytami konkursów licytacji fantów. W czasie Pikniku  przeprowadzonych zostanie 5 licytacji, w których do wygrania znajdą się gadżety  przygotowane przez organizatora Pikniku. Rywalizacja o fikcyjną walutę to sprawdzony sposób zmotywowania uczestników zabawy do brania czynnego udziału w konkursach.  Obsługa będzie przebrana w stroje z lat 20 i 30-tych XX wieku.

W skład ceny wchodzi:
 • Repliki  3 stołów z obsługą 2900
 • Sprężynująca lina 1200
 • Ring bokserski 1000
 • Plac Zabaw 1000
 • Zjeżdżalnia 1000
 • Pranie brudnych pieniędzy 900
 • Animacja zabaw 1800
 • Konkurs dojenia egipskiej krowy 800
 • 3 namioty o łącznej powierzchni 52m2
 • Konferansjer 500
 • Nagłośnienie 700

Cena zawiera transport, montaż i demontaż urządzeń.

11 800 zł
Profesjonale stoły do siłowania z obsługą 1500 zł
Eurobungee 1700 zł

Podane ceny są cenami netto należy doliczyć 23% VAT