Imprezy plenerowe i firmowe Kraków, Warszawa (cała Polska) | Bajkoland

Imprezy plenerowe

Imprezy plenerowe

Organizacja imprez plenerowych i firmowych nie jest łatwa. Nasza firma zajmuje się profesjonalną pomocą przy ich organizacji – dysponujemy profesjonalnym sprzętem nagłaśniającym, wysokiej klasy oświetleniem, a także scenami o różnej wielkości. Jednak to nie wszystko! Organizowane przez nas imprezy plenerowe Kraków jak i imprezy plenerowe Warszawa cieszą się ogromną popularnością, a wszystko to dzięki dodatkowym atrakcjom, które proponujemy. Na życzenie udostępniamy strzelnicę, a nasi animatorzy organizują mistrzostwa w darta oraz mistrzostwa w piłkarzyki. Ponadto, oferujemy także repliki stołów do zabaw, które na imprezach dla dorosłych cieszy się ogromną popularnością!

Staramy się, aby nasze usługi były kompleksowe; oprócz zaplecza technicznego oraz wielu rozrywek dla dorosłych, oferujemy również gastronomię i specjalną ofertę dla dzieci: karuzele, kolejki, eurobunge i wiele, wiele innych. Kompleksowo zadbamy o każdą imprezę plenerową!

Technika sceniczna

imprezy pleneroweProponujemy wynajem profesjonalnego nagłośnienia, oświetlenia i sceny na wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe (firmowe) i w lokalach.

Podzieliliśmy ofertę na kilka kategorii dopasowując pakiety do imprez jakie organizujemy.

 

więcej


 

Malowanie twarzy

więcej

Szczudlarz

więcej

Klaun

więcej

Iluzjonista

więcej


Strzelnice

Do zaproponowania mamy wynajem strzelnicy sportowej z obsługą, atrakcja ta cieszy się dużym powodzeniem na imprezach plenerowych.

W skład strzelnicy wchodzą: łuki, wiatrówki i paintball.

Można zamówić pełny zestaw czyli w/w lub pojedyncze stanowiska strzeleckie.Oczywiście zamawiając komplet korzystają Państwo ze zniżki.

Zapraszamy do zapoznania się propozycjami stanowisk strzelniczych.

 

więcej


Zabawy plenerowe

 

namiot-casinoDużą atrakcją na imprezę plenerową jest Salon Zabaw, które umieszczony jest pod namiotami.

Przy zamówieniu od pakietu 4 do 12 otrzymacie Państwo w promocji transport gratis i namioty gratis.

W ofercie jest również pneumatyczna zabudowa namiotów.

więcej


Turniej w darta

Oferujemy organizację mistrzostw w Darta, które są znakomitą atrakcją na event. Do dyspozycji uczestników są profesjonalne automaty do gry w Darta.Mistrzostwa zostaną rozegrane w następujących kategoriach: Hi Score, Low Score, oraz 301 Eliminator pod okiem zawodowego sędziego. Nasz sędzia nie tylko przeprowadzi zawody, ale również nauczy uczestników prawidłowej techniki gry.Na jednym automacie może grać jednocześnie 8 osób.Turniej Darta może być również zorganizowany w plenerze pod namiotami.
Z atrakcji mogą korzystać dzieci jak i dorośli.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami gotowych scenariuszy imprez.

Pakiet I

2000 zł netto

więcej

Pakiet II

3000 zł netto

więcej

Pakiet III

3600 zł netto

więcej

Pakiet IV

6100 zł netto

więcej

Pakiet V

7200 zł netto

więcej

Gastronomia i zabezpieczenie techniczne imprez

Wesołe miasteczko

Każdą imprezę plenerową organizowaną z okazji „Dni miasta, gminy, dożynki czy zwykły festyn” możemy zabezpieczyć w najrozmaitsze atrakcje. Wszystkie urządzenia w Naszym wesołym miasteczku posiadają aktualne atesty i odbiory techniczne oprócz tego wszystkie sprzęty ubezpieczone są od odpowiedzialności cywilnej.

Przedstawiona poniżej oferta jest skierowana właśnie na takie imprezy. Przeglądając pełne opisy poszczególnych atrakcji proszę nie zwracać uwagi na ceny jakie tam widnieją, ponieważ są one skierowane pod opcję wynajmu a oczywiście w przypadku festynów My płacimy Państwu opłatę za możliwość wystawienia urządzeń i opłaty pobieramy w formie biletów od osób korzystających z urządzeń.

Karuzela „Skat”

Karuzela Skat to atrakcja przeznaczona szczególnie dla starszych i nieco odważniejszych dzieci oraz dorosłych.

więcej

Karuzela dla dzieci

Karuzela jest świetnym wyborem dla dzieci, które ze względu na wiek lub usposobienie boją się bardziej emocnionujących atrakcji.

więcej

Kolejka

Dzieci bardzo lubią podróżować pociągiem. Ta atrakcja daje im namiastkę właśnie takiej podróży.

więcej

Eurobungee

Bardzo popularne urządzenie przeznaczone dla odważniejszych uczestników zabawy. Na eurobungee można wykonać najróżniejsze akrobatyczne ewolucje: salta i skoki powietrzne, moc wrażeń gwarantowana.

więcej

Zjeżdżalnie dmuchane

zjezdzalnia-05-tygrysek

więcej

Zamki, place zabaw i suche baseny

więcej

Kule wodne

Chodź po wodzie suchą nogą! Fantastyczna zabawa dla dzieci i dla dorosłych Fitness na wodzie! Kula do zabaw na wodzie. Wchodzisz do kuli, osoba asekurująca dopompowuje powietrze i już możesz szaleć na wodzie.

więcej

Byk rodeo

Atrakcja na imprezy w stylu Dzikiego Zachodu przeznaczona dla dzieci jak i dla dorosłych. Zabawa polega na jak najdłuższym utrzymaniu się na grzebiecie byka, upadek amortyzowany jest przez dmuchane podłoże.

więcej

Wata cukrowa

Zostać połkniętym przez Smoka, to dopiero coś! Dla maluchów przebywanie we wnętrzu smoka to niesamowita przygoda!

więcej

Mistrzostwa w piłkarzyki

pilkarzyki-mistrzowstwa-01 Organizujemy mistrzostwa w piłkarzykach na profesjonalnych stołach. Zawody prowadzone są przez wykwalifikowanych sędziów, uczestnikami mundialu. Turnieje mogą być rozgrywane w plenerze pod namiotami a także w hotelach lub siedzibach firm. Ta forma rozrywki znakomicie się sprawdza na imprezach firmowych i integracyjnych.W turniejach mogą uczestniczyć dzieci jak również dorośli.Zawodnicy zostają podzieleni na dwuosobowe drużyny, które będą rywalizować pod okiem sędziów. Drużyna, która wygra zawody w nagrodę otrzyma 2 puchary i pamiątkowe dyplomy.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami pakietów.

Pakiet I

2000 zł netto

więcej

Pakiet II

3200 zł netto

więcej

Pakiet III

5200 zł netto

więcej

Pakiet IV

9900 zł netto

więcej