Imprezy i pikniki firmowe Kraków, Warszawa, cała Polska | Bajkoland

Pikniki firmowe

Pikniki i imprezy firmowe

Imprezy i pikniki firmowe powinny być tak zorganizowane, aby ich uczestnikom nie brakowało atrakcji! Nasza firma bardzo często pojawia się w miejscach, w których organizowane są imprezy firmowe, aby  je ubogacić. Co możemy zaoferować? Po pierwsze, organizujemy imprezy tematyczne – szybko możemy przenieść uczestników zabawy na dziki Zachód, do Egiptu lub do Parku Jurajskiego czy w lata dwudzieste ubiegłego wieku. Po drugie, zapewniamy wiele atrakcji! Na życzenie klientów wynajmujemy repliki stołów do zabaw,  oraz organizujemy turnieje w Darta. Organizowane przez nas imprezy firmowe zawsze cieszą się ogromną popularnością. Po trzecie, nasza firma oferuje wynajem profesjonalnego nagłośnienia, oświetlenia, a także scen różnej wielkości – pikniki firmowe mogą być zatem naprawdę spektakularnymi wydarzeniami! Imprezy firmowe z nami to naprawdę wielka frajda! Robimy wszystko, aby nasi klienci byli naprawdę zadowoleni!

Propozycje imprez

Zabawy i konkursy na imprezy integracyjne, plenerowe lub w lokalu

imprezy firmowe Konkursy i zabawy dla dorosłych. Impreza prowadzona przez konferansjera z pomocą 2 Hostesswięcej

IMPREZY TEMATYCZNE w pełnych zestawach

Mamy do zaoferowania szereg przygotowanych scenariuszy imprez firmowych poczynając od podstawowego programu zabaw prowadzonego przez konferansjera po mega imprezy tematyczne, a jeżeli szukacie Państwo coś dla dzieci to zapraszamy do działu „imprezy dla dzieci”.

imprezy firmowe kraków Piknik „Dziki zachód” Impreza w konwencji dziki zachód przeniesie Państwa na terytorium dopiero co skolonizowanej Ameryki Północnej. więcej
 imprezy firmowe warszawa Piknik „Egipski” Cofnijmy się do czasów Faraona i królowej Kleopatry. więcej
 pikniki firmowe Piknik „Park Jurajski” Podróż w czasie w świat dinozaurów z ery jurajskiej. więcej
 pikniki firmowe kraków Piknik „Lata dwudzieste” Klimat imprezy przenosi uczestników w lata 20-te ubiegłego wieku. więcej
 pikniki firmowe warszawa Piknik „Piracki” Program, wszystkie urządzenia i obsługa przygotowane w konwencji pirackiej. więcej
 pikniki firmowe warszawa Piknik „Latino” Gorące rytmy salsy w klimacie latino. więcej

 

Repliki Stołów do zabawy

W Naszej ofercie znajdziecie Państwo ofertę wynajmu pojedynczych replik stołów do zabawy. We wszystkich propozycjach jest uwzględniona obsługa, która poprowadzi zabawę a także nowym uczestnikom objaśnią zasady . Uczestnicy otrzymują fikcyjną walutę do gry, którą mogą pomnożyć i wsiąść udział w zabawie. Zwycięzcy są nagradzani pamiątkowymi dyplomami i pucharami.

 

Zabawy Plenerowe

Zestawy zabaw losowych dostosowanych cenowo do budżetu jaki możecie przeznaczyć na tego typu rozrywkę. We wszystkich propozycjach jest uwzględniona profesjonalna obsługa, którza poprowadzi zabawę a także nowym uczestnikom objaśni zasady .

Uczestnicy otrzymują fikcyjną walutę do zabawy, którą mogą pomnożyć i wziąć udział w licytacji fantów. Zwycięzcy są nagradzani pamiątkowymi dyplomami i pucharami. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami pakietów.

zobacz więcej


pilkarzyki-mistrzowstwa-01 Organizujemy mistrzostwa w piłkarzykach na profesjonalnych stołach. Zawody prowadzone są przez wykwalifikowanych sędziów, uczestnikami mundialu. Turnieje mogą być rozgrywane w plenerze pod namiotami a także w hotelach lub siedzibach firm. Ta forma rozrywki znakomicie się sprawdza na imprezach firmowych i integracyjnych.W turniejach mogą uczestniczyć dzieci jak również dorośli.Zawodnicy zostają podzieleni na dwuosobowe drużyny, które będą rywalizować pod okiem sędziów. Drużyna, która wygra zawody w nagrodę otrzyma 2 puchary i pamiątkowe dyplomy.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami pakietów.

Pakiet I

2000 zł netto

więcej

Pakiet II

3200 zł netto

więcej

Pakiet III

5200 zł netto

więcej

Pakiet IV

9900 zł netto

więcej


 

Turniej w darta

Oferujemy organizację mistrzostw w Darta, które są znakomitą atrakcją na event. Do dyspozycji uczestników są profesjonalne automaty do gry w Darta.Mistrzostwa zostaną rozegrane w następujących kategoriach: Hi Score, Low Score, oraz 301 Eliminator pod okiem zawodowego sędziego. Nasz sędzia nie tylko przeprowadzi zawody, ale również nauczy uczestników prawidłowej techniki gry.Na jednym automacie może grać jednocześnie 8 osób.Turniej Darta może być również zorganizowany w plenerze pod namiotami.
Z atrakcji mogą korzystać dzieci jak i dorośli.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami gotowych scenariuszy imprez.

Pakiet I

2000 zł netto

więcej

Pakiet II

3000 zł netto

więcej

Pakiet III

3600 zł netto

więcej

Pakiet IV

6100 zł netto

więcej

Pakiet V

7200 zł netto

więcej


 

Technika sceniczna

Proponujemy wynajem profesjonalnego nagłośnienia, oświetlenia i sceny na wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe i w lokalach.Podzieliliśmy ofertę na kilka kategorii dopasowując pakiety do imprez jakie organizujemy.więcej

 

Maluch Monster Tuning Art

Oferta zabawy integracyjnej  Maluch39 Monster Tu20150627_190052ning Art pozwala doskonale na wykazanie się przez uczestników kreatywnością w duchu dobrej zabawy a każdy z naszych gości znajdzie coś dla siebie.więcej