Festyny | Bajkoland

Festyny

Oferta skierowana do Urzędów Miast, Gmin i Ośrodków kultury.

Szanowni Państwo Nasza Firma zajmuje się kompleksową organizacją imprez plenerowych.

Oferujemy zorganizowanie imprezy od A do Z.

Dysponujemy własną techniką estradową, która spełnia najbardziej wymagające ridery zespołów. Przygotujemy program artystyczny na scenie i zorganizujemy koncert gwiazdy.

Oferujemy również:

  • Zabezpieczenie gastronomiczne
  • Zagospodarowanie terenu: Wesołe miasteczka i stoiska handlowe
  • Zabezpieczenie techniczne: Ochrona, Agregaty prądotwórcze, Sanitariaty itd.

Impreza musi być również zabezpieczona na wypadek złych warunków atmosferycznych. Dysponujemy własnymi halami namiotowymi oraz namiotami. Żeby goście mieli gdzie usiąść zabezpieczymy imprezę w wystarczającą ilość ław i stołów

Poniżej przedstawiamy ofertę poszczególnych elementów potrzebnych do organizacji niniejszej imprezy.

Technika sceniczna

Proponujemy wynajem profesjonalnego nagłośnienia, oświetlenia i sceny na wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe i w lokalach.

Podzieliliśmy ofertę na kilka kategorii dopasowując pakiety do imprez jakie organizujemy.

więcej

 

Gastronomia i zabezpieczenie techniczne imprez

Wesołe miasteczko

Każdą imprezę plenerową organizowaną z okazji „Dni miasta, gminy, dożynki czy zwykły festyn” możemy zabezpieczyć w najrozmaitsze atrakcje. Wszystkie urządzenia w Naszym wesołym miasteczku posiadają aktualne atesty i odbiory techniczne oprócz tego wszystkie sprzęty ubezpieczone są od odpowiedzialności cywilnej.

Przedstawiona poniżej oferta jest skierowana właśnie na takie imprezy. Przeglądając pełne opisy poszczególnych atrakcji proszę nie zwracać uwagi na ceny jakie tam widnieją, ponieważ są one skierowane pod opcję wynajmu a oczywiście w przypadku festynów My płacimy Państwu opłatę za możliwość wystawienia urządzeń i opłaty pobieramy w formie biletów od osób korzystających z urządzeń.

Karuzela „Skat”

Karuzela Skat to atrakcja przeznaczona szczególnie dla starszych i nieco odważniejszych dzieci oraz dorosłych.

więcej

Karuzela dla dzieci

Karuzela jest świetnym wyborem dla dzieci, które ze względu na wiek lub usposobienie boją się bardziej emocnionujących atrakcji.

więcej

Kolejka

Dzieci bardzo lubią podróżować pociągiem. Ta atrakcja daje im namiastkę właśnie takiej podróży.

więcej

Eurobungee

Bardzo popularne urządzenie przeznaczone dla odważniejszych uczestników zabawy. Na  eurobungee można wykonać najróżniejsze akrobatyczne ewolucje: salta i skoki powietrzne, moc wrażeń gwarantowana.

więcej

Zjeżdżalnie dmuchane

zjezdzalnia-05-tygrysek

więcej

Zamki dmuchane

więcej

Kule wodne

Chodź po wodzie suchą nogą! Fantastyczna zabawa dla dzieci i dla dorosłych Fitness na wodzie! Kula do zabaw na wodzie. Wchodzisz do kuli, osoba asekurująca dopompowuje powietrze i już możesz szaleć na wodzie.

więcej

Byk rodeo

Atrakcja na imprezy w stylu Dzikiego Zachodu przeznaczona dla dzieci jak i dla dorosłych. Zabawa polega na jak najdłuższym utrzymaniu się na grzebiecie byka, upadek amortyzowany jest przez dmuchane podłoże.

więcej

Wata cukrowa

Zostać połkniętym przez Smoka, to dopiero coś! Dla maluchów przebywanie we wnętrzu smoka to niesamowita przygoda!

więcej